סטודיו ARIGATO לאריגה חופשית דפנה מנדל

לפני כחמש שנים, אחרי שמיציתי את עבודתי כמעצבת פנים וגידלתי שני זוגות תאומים לתפארת מדינת ישראל חיפשתי לי דרך חדשה. רציתי לגעת בחומר, לברוא משהו שמשלב את כל האהבות שלי – צבע, טקסטורה, עבודה עם הידיים,ביטוי עצמי באופן לא מילולי ומפגש עם אנשים חדשים.

כך פגשתי את מלאכת האריגה, נדלקתי והחלטתי לחקור אותה לעומק – בהתחלה לבד, בעזרת סרטוני YouTube, בהמשך לקחתי קורס קצר באריגה מסורתית והבנתי שלא שם נמצאת התשוקה שלי.

המשכתי להתנסות, לחפש ולחקור. גיליתי שאני נמשכת למה שנקרא ” FREEFORM WEAVING” – אריגה חופשית שאינה מבוססת על דוגמאות או תבניות קבועות, שמכילה בתוכה את כל מה שחיפשתי – פשטות, חופש יצירתי, ביטוי עצמי לא מתאמץ, מלאכת יד שנוגעת באומנות.

לפני שלוש שנים טסתי ליפן, במיוחד כדי להגיע לסטודיו נפלא ומאוד נחשב בשם SAORI, בו האריגה החופשית היא ממש פילוסופיית חיים לעוסקים בה. במשך שבועיים אינטנסיבים צללתי לחוויה שפרצה בי דרך חדשה, מרגשת ומלאת תשוקה ומאז אני ממשיכה להתפתח כאומנית וכמנחת סדנאות בגישה המיוחדת הזו.

לאחרונה פתחתי את סטודיו Arigato בלהבות הבשן, הזמנתי נולים מניו זילנד והנה אנחנו כאן, מחכים שתצטרפו אלינו לדרך מופלאה שאין דומה לה.

לפרטים ולטעימה ממה שקורה אצלי בסטודיו https://arigato.vp4.me/sadna

בואו לבקר, לגעת בחומר ולחוש ברוח המקום – רק צלצלו לבדוק שאני נמצאת.

טלפון: 050-585-5410

 

התחבר אל האתר
דילוג לתוכן